fbpx

Yhteydet

Myynti

Raide-, rata- ja inframittaukset

Juha Tepsa
Raide- ja ratamittaukset
+358 44 378 8110
juha.tepsa@mittausgroup.fi

Antero Oksama
Aluejohtaja, Etelä-Suomi
+358 50 590 4086
antero.oksama@mittausgroup.fi

Tapio Tiuraniemi
Aluejohtaja, Keski-Suomi ja Pirkanmaa
+358 45 137 11280
tapio.tiuraniemi@mittausgroup.fi

Jani-Matti Tiainen
Aluejohtaja, muu Suomi
+358 45 630 8864
jani-matti.tiainen@mittausgroup.fi

Rakennusmittaukset ja koneohjausmallit

Tero Raatikainen
Rakennusmittaukset, koko Suomi
+358 40 737 4448
tero.raatikainen@mittausgroup.fi

Nikolas Nummela
Koneohjausmallit
+358 409114828
nikolas.nummela@mittausgroup.fi

Hallinto

Antti Salakka
toimitusjohtaja
+358 442375360
antti.salakka@mittausgroup.fi

Pekka Toroi
henkilöstöpäällikkö
+358 44 572 4613
pekka.toroi@mittausgroup.fi

Käyntiosoitteet

Helsinki
Antti Korpin tie 7
00600 HELSINKI

Pirkanmaa
Keisarinviitta 22
33960 PIRKKALA

Kotka
Naulakatu 8
48770 KOTKA

Laskutustiedot ja postiosoite

Verkkolaskut:
MittausGroup Oy
Y-tunnus: 2225009-4

Verkkolaskuosoite: 003722250094
Välittäjä: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Mikäli ette pysty lähettämään laskuja sähköisesti, paperilaskut osoitteeseen:
MittausGroup Oy
22250094
PL 100
80020 Kollektor Scan

PDF-muotoiset laskut voi lähettää liitetiedostona: invoice-22250094@kollektor.fi

Ota yhteyttä

"*" näyttää pakolliset kentät

Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.